Pałac Kamieniec | Góry Stołowe | Sesja ślubna, Sesja narzeczeńska

Dziś chcielibyśmy przedstawić ciekawe miejsce na wakacje w górach w 2017. Ale najpierw krótki i istotny wstęp.
Zawsze nam się wydaje, że wszyscy w przeciwieństwie do nas planują swoje wakacje z odpowiednim wyprzedzeniem i co za tym idzie – z tak pożądanym komfortem psychicznym. 😉 My natomiast, nie wiedzieć czemu, lubimy niektóre przyjemności odkładać na ostatnią chwilę i tak było też tym razem. Nie wiedzieliśmy kompletnie dokąd pojedziemy, czy to będą góry czy morze, w Polsce czy za granicą. I tutaj taka mała rada od osób doświadczonych w nieplanowaniu: warto przy tym wszystkim utrzymywać nastawienie „będzie super”. Bez tego nie mielibyśmy chyba takiej frajdy w jeżdżeniu na ostatnią chwilę w nieznane.

Ale wracając do konkretów – na szczęście Kasia ma dar do znajdowania ciekawych miejsc na wakacje. Na prawdę ma w tym czuja. Tym razem padło na Pałac Kamieniec – magiczne miejsce położone niedaleko Kłodzka i Polanicy Zdrój, niedaleko Parku Narodowego Gór Stołowych. Mówiliśmy już, że to miejsce magiczne? No właśnie, warto to podkreślić – zresztą przekonacie się gdy tam pojedziecie – w murach pałacu czuć odcisk baroku, a w ogrodzie czuć to co lubimy najbardziej – spokój.
Zdecydowanie jest to miejsce w którym można zebrać myśli, zapomnieć o codzienności, odpocząć. Ogród spodobał nam się też ze względu na znajdujące się w nim historyczne gry. Dobrze zgadliście kto z nas więcej grał 😉

Oczywistym dla nas jest fakt, że jeśli szukacie miejsca na ślub pod Wrocławiem, albo Wałbrzychem, miejsca z duszą, klimatem, z piękną scenerią na ślub plenerowy w Górach Stołowych to zdecydowanie Pałac Kamieniec jest zdecydowanie godny polecenia. Naturalna sesja narzeczeńska w górach to też idealna sprawa, gdy wybierzecie się w Góry Stołowe.

góry stołowe zdjęcia
góry stołowe 2017
góry stołowe wakacje
pałac kamieniec góry
góry stołowe szczeliniec
góry stołowe szlaki
pałac kamieniec
pałac kamieniec booking
polanica zdrój wakacje
pałac w kamieńcu ślub
pałac kamieniec wesele
kłodzko gdzie urlop
polanica zdrój noclegi
polanica zdrój noclegi pałac kamieniec
polanica zdrój wakacje
pałac kamieniec wakacje
góry stołowe noclegi
noclegi góry stołowe kamieniec
pałac kamieniec ślub
sesja narzeczeńska góry stołowe

Sesja narzeczeńska Góry Stołowe, fotograf ślubny Wałbrzych, Wrocław, Kłodzko.
Sesja ślubna Kłodzko, Polanica Zdrój.