Powoli czujemy koniec roku i przypominamy sobie te wszystkie miejsca, chwile, sytuacje, widoki, emocje, nastroje... Momenty, które widzieliśmy i czuliśmy. Jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być wtedy z Wami. ❤
Nie mieliśmy pojęcia, że 2017. będzie taki czadowy! 🎉 A to jeszcze nie wszystko :D

Zobaczcie gdzie byliśmy, co widzieliśmy i łapcie trochę tej pozytywnej energii! ❤

ZOBACZ POST
Kasia i Tomek - Najlepsze Zdjęcia Ślubne 2017 - Fotograf Szczecin

Nie mamy wątpliwości, że Kasia i Kamil lubią zdjęcia. A może bardziej lubią wspomnienia, szczególnie te zatrzymane, do których będą mogli sięgnąć kiedyś w przyszłości. Jest na to wiele dowodów, na przykład fakt, że zrobili sobie zdjęcia narzeczeńskie głównie po to w dniu ślubu wręczyć rodzicom coś bardziej "od siebie". Mówiąc krótko: ich narzeczeńskie albumy "zrobiły robotę" ;)
(link do sesji narzeczeńskiej nad Bałtykiem Kasi i Kamila)


Biorąc pod uwagę, że K&K planowali swój ślub dwa lata, nie dziwił też fakt, że od razu wiedzieli, że ich sesja ślubna nie może być nigdzie indziej niż w Anglii - miejscu, które ich połączyło, gdzie się poznali. Pomimo, że oboje pochodzą z pięknych miejsc w Polsce, wybór był oczywisty.

ZOBACZ POST
Sesja Ślubna na angielskim wybrzeżu

Czasem jest tak, że trzeba pomóc marzeniom w ich spełnieniu. I tak było w naszym przypadku. Od dawna marzyliśmy o wpólnych zdjęciach. O sesji narzeczeńskiej, w której na zdjęciach będziemy my :)

Pomysł i miejsce mieliśmy w głowach od dawna, ale brakowało nam najbardziej deficytowego towaru w czasie sezonu ślubnego, czyli czasu. Gdy jakimś cudem udało się wygospodarować wolny wieczór i okazało się, że nawet ma być tego wieczoru odpowiednia pogoda, od razu wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy za naszą przygodą.

A później było dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy - piękna letnia aura, zachód słońca, dookoła natura, a pośrodku tego wszystkiego my. I nikt poza tym. To taka mała ciekawostka, bo sesję zorganizowaliśmy i zrobiliśmy sobie sami. W końcu jak DIY to DIY ;)

Oczywiście nie obyło się bez "przygód towarzyszących", czyli np. stada komarów tak wygłodzonych, że musieliśmy skończyć zabawę przed czasem. A wierzcie nam, zrobiliśmy już wiele sesji i wiele komarów spotkaliśmy na swojej drodze :P Dlatego może nie wszystko jest perfekcyjne i takie jak sobie wyobrażaliśmy, ale bardzo cieszymy się, że pomogliśmy sobie w spełnieniu naszego marzenia.

Dzięki temu wszystkiemu satysfakcja jest jeszcze większa i mamy jeszcze większą radość, że możemy podzielić się zdjęciami z naszej sesji narzeczeńskiej, którą zrobiliśmy sobie sami.

ZOBACZ POST
Kasia i Tomek | Nasza sesja narzeczeńska DIY :)

To był piękny wieczór spędzony nad Bałtykiem.

Kasia i Kamil zdecydowanie lubią się przytulać, co nam bardzo odpowiadało podczas ich sesji narzeczeńskiej :)
Nasz piękny polski Bałtyk jak zwykle nie zawiódł i pomimo tego, że na początku postraszył nas deszczem a nawet burzą, to później wynagrodził to idealnym zachodem słońca i pięknymi kolorami nieba. Pamiętamy nawet panią, która przy samym wejściu na plażę ostrzegała nas, że "burza za 15 minut". Jak dobrze, że jej nie posłuchaliśmy i pomimo odgłosów burzy, szliśmy przed siebie.

ZOBACZ POST
Sesja Narzeczeńska nad Bałtykiem

Sami nie wiemy od czego zacząć. Chcielibyśmy opisać to co czujemy po sesji narzeczeńskiej Darii i Kuby, ale chyba nie znamy wystarczająco dużo pozytywnych słów :P

Na pewno ten letni wieczór minął nam w towarzystwie dużej ilości słońca, jeszcze większej ilości wiatru, a jako, że spędziliśmy go nad morzem to nie obyło się też bez latających dookoła nas paralotniarzy (!). Nie wyobrażaliśmy sobie lepszej aury do sesji narzeczeńskiej Darii i Kuby.

ZOBACZ POST
Klimatyczna sesja narzeczeńska nad Bałtykiem

'A co, jeśli pogoda nie dopisze?' - To pytanie chyba najczęściej zadają nam nasze pary. I słusznie. Wiadomo, że pogoda jest czynnikiem, który nie tylko wpływa na klimat zdjęć, ale też na samopoczucie (nas wszystkich) na sesji ;) Ale tutaj pewnie trochę zaskoczymy, bo naszym zdaniem sesja nie musi wcale odbyć się w pięknym słońcu.

ZOBACZ POST
Sesja ślubna nad Bałtykiem | Ślub nad morzem

Ani Tomek, ani Paweł z pewnością jedenaście (!) lat temu, rywalizując w turniejach plażówki, nie podejrzewali, że pewnego dnia spotkają się w takich okolicznościach. Ale jak powszechnie wiadomo, życie lubi nas wszystkich zaskakiwać ;) I bardzo dobrze nam z tym. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak ważnym momencie życia Kasi i Pawła.

ZOBACZ POST
Ślub plenerowy | Biała Wstążka | Szczecin fotografia ślubna

Lubicie podróżować? Tak się składa, że my uwielbiamy! :) Sami nie wiemy czy większą frajdę sprawia nam podziwianie pięknych krajobrazów czyli czegoś co zaserwowała nam natura, czy raczej szwędanie się po miejskich uliczkach, które zawsze zdają się wołać do nas: "Hej Wy, chodźcie tu!"... Ale wiemy na pewno, że coś co nas zawsze ciągnie do odwiedzania nowych miejsc to chęć odkrywania i oglądania... i oglądania... i jeszcze trochę patrzenia... :)


A jeśli jesteśmy już przy oglądaniu i patrzeniu, to dziś chcielibyśmy pokazać sesję, a raczej zestaw wspomnień pełen uczuć, który powstał z wyjątkową parą w wyjątkowym miejscu.

ZOBACZ POST
Sesja ślubna na Rugii | Zdjęcia ślubne nad Bałtykiem

Chyba każdy, kto miał przyjemność odwiedzić Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie, może się z nami zgodzić, że jest to wymarzone miejsce na ślub pod Koszalinem. Pałac zachwyca swoimi przestronnymi i klimatycznymi wnętrzami, od pierwszej chwili czuć, że jest to miejsce z duszą. Otaczające Pałac rozległe ogrody, w których można spotkać pawie, pomagają oderwać się od codzienności i przenieść w inny świat, w którym czas płynie wolniej. Zresztą, w tym miejscu odbył się ślub Adama Sztaby, więc coś musi w tym być.

Tym bardziej ucieszyliśmy się, że Ilona i Adam zdecydowali się pobrać w tym klimatycznym zakątku. Nie mogło być inaczej, w ten ciepły sierpniowy dzień ślub musiał odbyć się w plenerze, a koordynacją zajęła się niezastąpiona Magda z White Events

ZOBACZ POST
Ślub plenerowy | Bursztynowy Pałac w Strzekęcinie | Fotograf ślubny Koszalin

Dziś na blogu jeden z naszych ulubionych ślubów z 2016 roku. I przy okazji mamy dobrą wiadomość dla wszystkich par, które szukają wyjątkowego miejsca na ślub plenerowy pod Szczecinem. A ta wiadomość brzmi: Pałac w Krzymowie ;)

Rozległy, klimatyczny park ze starymi drzewami, piękny zabytkowy mostek, oczka wodne - to wszystko nie tylko stanowi idealną scenerię do ślubu w plenerze w okolicy Szczecina, ale też pomaga odprężyć się i przeżywać każdą chwilę tak... bardziej :)

Marta i Faruk urzekli nas przede wszystkim swoim podejściem - do ślubu i do życia. I tu musimy przyznać, mamy podobnie, uważamy, że dzień ślubu to Wasz dzień i warto go przeżyć po swojemu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

ZOBACZ POST
Ślub plenerowy Szczecin | Pałac w Krzymowie | Zdjęcia ślubne Szczecin